Proč k nám do Kunčic?

Obec Kunčice se nachází v Olomouckém kraji, okres Šumperk. Leží severně od Starého Města pod Sněžníkem ve vzdálenosti cca 3 km. Je to malebné údolí mezi oblastí Kralického Sněžníku a Rychlebských hor. Pobyt je vhodný vzhledem k nedotčené krajině , ve které se nachází nespočet volných luk, rozsáhlých svahů, mnoho rozlehlých –  hlubokých a členitých lesů, nedotčených civilizací. Celá oblast se vyznačuje krásnou scenérií s mnoha vyhlídkami do údolí, kouzelnými údolními stezkami s křišťálovými potůčky a průzračnými potoky. Nedotčená příroda, čisté ovzduší a významné klimatické podmínky zajišťují čistotu všeho druhu: vzduchu, půdy a vody. Ne nadarmo se v oblasti zotavuje celá Česká republika, ale i střední Evropa, hlavně s dýchacími potížemi, ale i s pohybovým ústrojím, na které se specializují v nedalekých lázních zakladatele Vincenze Priessnitze. Dále jsou v okolí lázně Velké Losiny – cca 30 km,  lázně Bludov – cca 41 km, Schrothovy lázně Dolní Lipová – cca 35 km.

  • Překrásná příroda
  • Dovolená
  • Sportovní aktivity

Rekonstrukce

Naši partneři

Tyto partnery jsme požádali, zda-li je tímto způsobem můžeme zveřejnit a propagovat. Je pro nás čest s nimi spolupracovat a mít je uvedeny na našich stránkách. Děkujeme.

SKITECH Kunčice

 je společnost, kterou vlastní dva aktivní majitelé s velkou partou ochotných a pracovitých lidí. Za dobu od „Sametové revoluce“ dokázala tato parta nemožné. Na krásném svahu vybudovali a hlavně zrekonstruovali stávající kotvový vlek Triangl na nádhernou čtyřsedačku s pojezdným pásem; pomu na Hájovně a přilehlý vlek H v blízkosti Trianglu. Dnes mají nádherné zimní středisko s vyžitím pro veškeré sjezdové lyžování. Je zde i nádherná restaurace, bar na sjezdovce, půjčovna lyží, lyžařská škola atd. Velké a značné úsilí investují do zasněžování, které zajišťuje brzké začátky sezóny, ale i její prodlužování. Ceny jsou adekvátní nabízeným službám a hlavně, je zde lyžování bez front a přelidněných sjezdovek. V letních měsících zajišťují půjčovnu koloběžek „KOSTKA“ a jiné aktivity.

Není nic lepšího, než to zkusit!

http://skikuncice.cz/

Koloběžka KOSTKA

 je společnost založená v roce 1992 s působností na kovovýrobu a zámečnictví. Je až neuvěřitelné do jaké velikosti ji její jediný majitel dostal. Firma dnes prosperuje po celé Evropě a expanduje do celého světa. Je to důkaz české zručnosti, cílevědomosti a velice kvalitní práce. Firma se nachází v Potůčníku u Hanušovic, v nádherně zkrášleném areálu, kde si můžete veškeré koloběžky vyzkoušet na velice působivé testovací dráze okolo jezírka s Jesetery a zároveň v případě zájmu i zakoupit. Opět můžeme jen doporučit a kdo to nezkusí, neví o co přišel.

https://www.kostkafootbike.com